Арабський для дітей

Найкраща навчальна програма Арабського для дітей. Арабські уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Арабський.

dino-xxs
img_dinos

Як це працює?

1- Потрібно завантажити додаток
2- Спробувати безкоштовний урок
3- Підписатися
dinolingo app phone

Вивчайте Арабський в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Арабський на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

Арабський для дітей

DinoLingo є найбільшою в світі програмою для вивчення мови для дітей.
free-sample_video

Уроки Арабського

Діти почнуть вивчати Арабський, як тільки вони почнуть дивитися наші уроки Арабської мови, наповнені мультиками, сюрпризами та повторами. Вивчення Арабського для дітей є легким завдяки DinoLingo нагородам за навчання Арабського.

3-games.fw

Ігри на Арабському

Арабські ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як відповідність по пам'яті, клацніть і скажіть слово, колесо гри і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Арабської мови для вимірювання прогресу навчання Арабського. Онлайн Арабські ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Арабської мови.

2-songs.fw

Пісні дитячі на Арабському

Курс Арабської мови для дітей включає в себе десять популярних Арабських дитячих пісень з Арабського, і кожна пісня представлена в барвистому відео.

culture-book

Історії на Арабському

Арабські історії для дітей включають в себе: байки, легенди, народні казки, класику та популярні історії з усього світу.

vocab-book

Аудіокниги на Арабському

Бібліотека Арабського також має більше 100 Арабських аудіокниг для дітей з функціями "читати разом" і "перекласти на англійську мову", тому діти можуть слухати аудіозаписи цих книг як на Арабському, так і англійському.

8-storybooks

Книги на Арабському

Бібліотека Арабських книг містить сотні Арабських книг для дітей, таких як світові класики, оповідання, казки та основні книжки з малюнками як для початківців, так і для досвідчених учнів Арабської мови.

4-flashcards

Картки на Арабському

Арабські картки включають в себе: тварин, кольори, цифри, транспортні засоби, природу, одяг та багато іншого.

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання
Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати.
testimonial1

Паул С.

Швидкі результати
Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Арабський Для шкіл і вчителів

Арабський для дітей є прекрасним інструментом для вчителів для використання у своїх класах. Легко слідувати планам уроків, вікторин, робочі таблиці та щоденні звіти ідеально підходять для дошкільних закладів, початкових, середніх і середніх шкіл.
Please rate DinoLingo products and services
*NEW - Please rate