Креольський для дітей

Найкраща навчальна програма Креольського для дітей. Креольські уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Креольський.

dino-xxs
img_dinos

Як це працює?

1- Потрібно завантажити додаток
2- Спробувати безкоштовний урок
3- Підписатися
dinolingo app phone

Вивчайте Креольський в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Креольський на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

Креольський для дітей

DinoLingo є найбільшою в світі програмою для вивчення мови для дітей.
free-sample_video

Уроки Креольського

Діти почнуть вивчати Креольський, як тільки вони почнуть дивитися наші уроки Креольської мови, наповнені мультиками, сюрпризами та повторами. Вивчення Креольського для дітей є легким завдяки DinoLingo нагородам за навчання Креольського.

3-games.fw

Ігри на Креольському

Креольські ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як відповідність по пам'яті, клацніть і скажіть слово, колесо гри і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Креольської мови для вимірювання прогресу навчання Креольського. Онлайн Креольські ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Креольської мови.

culture-book

Історії на Креольському

Креольські історії для дітей включають в себе: байки, легенди, народні казки, класику та популярні історії з усього світу. Просто натисніть кнопку відтворення та насолоджуйтеся переглядом дитячих оповідань на рідномовній Креольської мові.

vocab-book

Аудіокниги на Креольському

Додатково, наша бібліотека Креольских книг також має більше 100 Креольских аудіокниг для дітей з функціями "читати разом" і "перекласти на англійську мову", тому діти можуть слухати аудіозаписи цих книг як Креольської, так і англійської.

8-storybooks

Книги на Креольському

Бібліотека Креольских книг нашім дітям є чудовим ресурсом для дітей, які вивчають Креольський. У нас є сотні книг Креольської для дітей, таких як світові класики, оповідання, казки та основні книжки з малюнками для початківців та просунутих учнів Креольської мови.

4-flashcards

Картки на Креольському

Наш розділ "Друк" містить 18 Креольских робочих аркушів від чисел до кольорів тощо. Він також включає в себе друкований словник тварин картинками, розмальовки, книги про діяльність, для друку графік прогресу і звіт, прапор Креольської і більше для веселих розваг на сімейних заходів.

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання
Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати.
testimonial1

Паул С.

Швидкі результати
Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Креольський Для шкіл і вчителів

Програма DinoLingo Креольської використовується як вдома, так і в школах. Креольський для дітей є прекрасним інструментом для вчителів для використання у своїх класах. Легко слідувати плани уроків, вікторини, робочі таблиці та щоденні звіти ідеально підходять для дошкільних закладів, початкових, середніх і середніх шкіл.
Please rate DinoLingo products and services
*NEW - Please rate