Німецький для дітей

Найкраща навчальна програма Німецького для дітей. Німецькі уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Німецький.

dino-xxs
img_dinos

Як це працює?

1- Потрібно завантажити додаток
2- Спробувати безкоштовний урок
3- Підписатися
dinolingo app phone

Вивчайте Німецький в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Німецький на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

Німецький для дітей

DinoLingo є найбільшою в світі програмою для вивчення мови для дітей.
free-sample_video

Уроки Німецького

Діти почнуть вивчати Німецький, як тільки вони почнуть дивитися наші уроки Німецької мови, наповнені мультиками, сюрпризами та повторами. Вивчення Німецького для дітей є легким завдяки DinoLingo нагородам за навчання Німецького.

3-games.fw

Ігри на Німецькому

Німецькі ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як відповідність по пам'яті, клацніть і скажіть слово, колесо гри і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Німецької мови для вимірювання прогресу навчання Німецького. Онлайн Німецькі ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Німецької мови.

2-songs.fw

Пісні дитячі на Німецькому

Курс Німецької мови для дітей включає в себе десять популярних Німецьких дитячих пісень з Німеччині, і кожна пісня представлена в барвистому відео.

culture-book

Історії на Німецькому

Німецькі історії для дітей включають в себе: байки, легенди, народні казки, класику та популярні історії з усього світу.

vocab-book

Аудіокниги на Німецькому

Бібліотека Німецького також має більше 100 Німецьких аудіокниг для дітей з функціями "читати разом" і "перекласти на англійську мову", тому діти можуть слухати аудіозаписи цих книг як на Німецькому, так і англійському.

8-storybooks

Книги на Німецькому

Бібліотека Німецьких книг містить сотні Німецьких книг для дітей, таких як світові класики, оповідання, казки та основні книжки з малюнками як для початківців, так і для досвідчених учнів Німецької мови.

4-flashcards

Картки на Німецькому

Німецькі картки включають в себе: тварин, кольори, цифри, транспортні засоби, природу, одяг та багато іншого.

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання
Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати.
testimonial1

Паул С.

Швидкі результати
Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Німецький Для шкіл і вчителів

Німецький для дітей є прекрасним інструментом для вчителів для використання у своїх класах. Легко слідувати планам уроків, вікторин, робочі таблиці та щоденні звіти ідеально підходять для дошкільних закладів, початкових, середніх і середніх шкіл.
Please rate DinoLingo products and services
*NEW - Please rate