Грецький для дітей

Найкраща навчальна програма Грецького для дітей. Грецькі уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Грецький.

dino-xxs
img_dinos

Як це працює?

1- Потрібно завантажити додаток
2- Спробувати безкоштовний урок
3- Підписатися
dinolingo app phone

Вивчайте Грецький в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Грецький на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

Грецький для дітей

DinoLingo є найбільшою в світі програмою для вивчення мови для дітей.
free-sample_video

Уроки Грецького

Діти почнуть вивчати Грецький, як тільки вони почнуть дивитися наші уроки Грецької мови, наповнені мультиками, сюрпризами та повторами. Вивчення Грецького для дітей є легким завдяки DinoLingo нагородам за навчання Грецького.

3-games.fw

Ігри на Грецькому

Грецькі ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як відповідність по пам'яті, клацніть і скажіть слово, колесо гри і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Грецької мови для вимірювання прогресу навчання Грецького. Онлайн Грецькі ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Грецької мови.

2-songs.fw

Пісні дитячі на Грецькому

Курс Грецької мови для дітей включає в себе десять популярних Грецьких дитячих пісень з Греції, і кожна пісня представлена в барвистому відео.

culture-book

Історії на Грецькому

Грецькі історії для дітей включають в себе: байки, легенди, народні казки, класику та популярні історії з усього світу.

vocab-book

Аудіокниги на Грецькому

Бібліотека Грецького також має більше 100 Грецьких аудіокниг для дітей з функціями "читати разом" і "перекласти на англійську мову", тому діти можуть слухати аудіозаписи цих книг як на Грецькому, так і англійському.

8-storybooks

Книги на Грецькому

Бібліотека Грецьких книг містить сотні Грецьких книг для дітей, таких як світові класики, оповідання, казки та основні книжки з малюнками як для початківців, так і для досвідчених учнів Грецької мови.

4-flashcards

Картки на Грецькому

Грецькі картки включають в себе: тварин, кольори, цифри, транспортні засоби, природу, одяг та багато іншого.

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання
Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати.
testimonial1

Паул С.

Швидкі результати
Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Грецький Для шкіл і вчителів

Грецький для дітей є прекрасним інструментом для вчителів для використання у своїх класах. Легко слідувати планам уроків, вікторин, робочі таблиці та щоденні звіти ідеально підходять для дошкільних закладів, початкових, середніх і середніх шкіл.
Please rate DinoLingo products and services
*NEW - Please rate