Індонезійський для дітей

Найкраща навчальна програма Індонезійського для дітей. Індонезійські уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Індонезійський.

dino-xxs
img_dinos

Як почати?

1 - Виберіть свій план
2 - Отримати негайний доступ
3- Почніть навчання
dinolingo app phone

Вивчайте Індонезійський в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Індонезійський на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

Індонезійський для дітей

DinoLingo є найбільшою в світі програмою для вивчення мови для дітей.

free-sample_video

Уроки Індонезійського

Наші Індонезійські уроки роблять навчання Індонезійської мови веселим для дітей. Діти почнуть вивчати Індонезійський, як тільки почнуть спостерігати Індонезійський уроки.

3-games.fw

Ігри на Індонезійському

Індонезійські ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як відповідність по пам'яті, клацніть і скажіть слово, колесо гри і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Індонезійської мови для вимірювання прогресу навчання Індонезійського. Онлайн Індонезійські ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Індонезійської мови.

8-storybooks

Книги на Індонезійському

Бібліотека Індонезійський дитячих книг - це великий ресурс для дітей, які навчаються або просто практикують Індонезійський. Від початківців до найсучасніших представлений широкий вибір Індонезійських книг для дітей, такий як світові класики, оповідання, казки та книжки з малюнками.

4-flashcards

Картки на Індонезійському

Надрукуйте 150 Індонезійських навчальних карт для дітей в одному файлі PDF. Від тварин та кольорів до автомобілів та багато іншого, ви можете легко завантажувати та друкувати флеш-картки на паперовому форматі. На кожній сторінці розміщено 10 флеш-карт, тобто всього 15 аркушів. Карткові ігри чудово підходять для вивчення Індонезійської мови для дітей.

Індонезійські відео навчання для дітей

Після перегляду навчальних відео Індонезійському кілька разів, більшість дітей починають говорити Індонезійські фрази типу; Привіт як ти? Добре, що це? Це, До побачення, і т.д. на Індонезійської мові.

Увагу

Увагу дитини захоплює використання всіх почуттів з симпатичними динозаврами, барвистими анімаціями та музикою, професійно розроблені та сконструйовані спеціально для створення основ для вивчення іноземної мови. Протягом програми Dino Lingo, інструменти та ресурси Індонезійського навчання представлені у відповідному віком та цікавій ігровій формі.

Повторення

Створюючи багату та привабливу середу навчання, діти незабаром почнуть органічний процес вивчення Індонезійської мови. Інтеграція техніки повторення сприятиме підвищенню впевненості та взаємодії дитини з кожною Індонезійської діяльністю. Спеціально спланований інтервал повторення вмикається і викликає розвиток пам'яті, що допомагає дітям говорити Індонезійської.

Результати

Dino Lingo використовує метод повного занурення, який дозволяє дітям негайно зануритися в процес навчання Індонезійського. Негайно захопивши їхню увагу і використовуючи техніку повторення і вікторини, тому діти заохочуються і раді розмовляти французькою мовою відразу, що ідеально підходить для всіх початківців.

responsive-devices-flat
Комп'ютери, планшети, телефони, смарт-телевізори

Дивіться в будь-який час, в будь-якому місці

Онлайн уроки Індонезійської мови, відео, ігри, пісні, історії, книги, друковані аркуші, картки тощо.

call-to-action-egg
ЗАРОБИТИ НАГОРОДИ

Ігрове навчання

Вивчення Індонезійської мови стає веселою пригодою для дітей з системою винагороди. Діти вилуплюють яйця динозаврів і отримують сюрпризні нагороди, заповнивши Індонезійські уроки, ігри та вікторини. Використовуючи необмежену силу дитячої уяви, а Індонезійські мультфільми розважають, коли вони навчаються. Діти вивчають Індонезійський, коли вони грають і коли вчаться говорити. Наш Індонезійський навчальний план включає базовий словник у наступних категоріях: Цифри, Кольори, Продукти харчування, Фрукти та Овочі, Предмети будинку, Частини тіла, Сім'я, Одяг, Транспортні засоби, Природа, Тварини, Алфавіт і Привітання Індонезійському.

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання
Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати.
testimonial1

Пол С.

Швидкі результати
Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Індонезійський Для шкіл і вчителів

Програма DinoLingo Індонезійської використовується як вдома, так і в школах. Індонезійський для дітей є прекрасним інструментом для вчителів для використання у своїх класах. Легко слідувати плани уроків, вікторини, робочі таблиці та щоденні звіти ідеально підходять для дошкільних закладів, початкових, середніх і середніх шкіл.

Про Dino Lingo®

Dino Lingo є найбільшою у світі програмою вивчення мови в дитячій категорії, що пропонує 52 мови. Розроблено компанією Dino Lingo Inc .; Флоридська та Нью-йоркська освітня технологічна компанія. 2010-2019 Всі права захищені.

Please rate DinoLingo products and services
*NEW - Please rate