Малайський для дітей

Найкраща навчальна програма Малайського для дітей. Малайські уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Малайський.

dino-xxs
img_dinos

Як почати?

1 - Виберіть свій план
2 - Отримати негайний доступ
3- Почніть навчання
dinolingo app phone

Вивчайте Малайський в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Малайський на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

Малайський для дітей

DinoLingo є найбільшою в світі програмою для вивчення мови для дітей.

free-sample_video

Уроки Малайського

Наші Малайські уроки роблять навчання Малайської мови веселим для дітей. Діти почнуть вивчати Малайський, як тільки почнуть спостерігати Малайський уроки.

3-games.fw

Ігри на Малайському

Малайські ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як відповідність по пам'яті, клацніть і скажіть слово, колесо гри і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Малайської мови для вимірювання прогресу навчання Малайського. Онлайн Малайські ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Малайської мови.

8-storybooks

Книги на Малайському

Бібліотека Малайський дитячих книг - це великий ресурс для дітей, які навчаються або просто практикують Малайський. Від початківців до найсучасніших представлений широкий вибір Малайських книг для дітей, такий як світові класики, оповідання, казки та книжки з малюнками.

4-flashcards

Картки на Малайському

Надрукуйте 150 Малайських навчальних карт для дітей в одному файлі PDF. Від тварин та кольорів до автомобілів та багато іншого, ви можете легко завантажувати та друкувати флеш-картки на паперовому форматі. На кожній сторінці розміщено 10 флеш-карт, тобто всього 15 аркушів. Карткові ігри чудово підходять для вивчення Малайської мови для дітей.

Малайські відео навчання для дітей

Після перегляду навчальних відео Малайському кілька разів, більшість дітей починають говорити Малайські фрази типу; Привіт як ти? Добре, що це? Це, До побачення, і т.д. на Малайської мові.

Увагу

Увагу дитини захоплює використання всіх почуттів з симпатичними динозаврами, барвистими анімаціями та музикою, професійно розроблені та сконструйовані спеціально для створення основ для вивчення іноземної мови. Протягом програми Dino Lingo, інструменти та ресурси Малайського навчання представлені у відповідному віком та цікавій ігровій формі.

Повторення

Створюючи багату та привабливу середу навчання, діти незабаром почнуть органічний процес вивчення Малайської мови. Інтеграція техніки повторення сприятиме підвищенню впевненості та взаємодії дитини з кожною Малайської діяльністю. Спеціально спланований інтервал повторення вмикається і викликає розвиток пам'яті, що допомагає дітям говорити Малайської.

Результати

Dino Lingo використовує метод повного занурення, який дозволяє дітям негайно зануритися в процес навчання Малайського. Негайно захопивши їхню увагу і використовуючи техніку повторення і вікторини, тому діти заохочуються і раді розмовляти французькою мовою відразу, що ідеально підходить для всіх початківців.

responsive-devices-flat
Комп'ютери, планшети, телефони, смарт-телевізори

Дивіться в будь-який час, в будь-якому місці

Онлайн уроки Малайської мови, відео, ігри, пісні, історії, книги, друковані аркуші, картки тощо.

call-to-action-egg
ЗАРОБИТИ НАГОРОДИ

Ігрове навчання

Вивчення Малайської мови стає веселою пригодою для дітей з системою винагороди. Діти вилуплюють яйця динозаврів і отримують сюрпризні нагороди, заповнивши Малайські уроки, ігри та вікторини. Використовуючи необмежену силу дитячої уяви, а Малайські мультфільми розважають, коли вони навчаються. Діти вивчають Малайський, коли вони грають і коли вчаться говорити. Наш Малайський навчальний план включає базовий словник у наступних категоріях: Цифри, Кольори, Продукти харчування, Фрукти та Овочі, Предмети будинку, Частини тіла, Сім'я, Одяг, Транспортні засоби, Природа, Тварини, Алфавіт і Привітання Малайському.

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання
Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати.
testimonial1

Пол С.

Швидкі результати
Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Малайський Для шкіл і вчителів

Програма DinoLingo Малайської використовується як вдома, так і в школах. Малайський для дітей є прекрасним інструментом для вчителів для використання у своїх класах. Легко слідувати плани уроків, вікторини, робочі таблиці та щоденні звіти ідеально підходять для дошкільних закладів, початкових, середніх і середніх шкіл.

Про Dino Lingo®

Dino Lingo є найбільшою у світі програмою вивчення мови в дитячій категорії, що пропонує 52 мови. Розроблено компанією Dino Lingo Inc .; Флоридська та Нью-йоркська освітня технологічна компанія. 2010-2019 Всі права захищені.

Please rate DinoLingo products and services
*NEW - Please rate