Сербський для дітей

Найкраща навчальна програма Сербського для дітей. Сербські уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Сербський.

dino-xxs
img_dinos

Як це працює?

1- Потрібно завантажити додаток
2- Спробувати безкоштовний урок
3- Підписатися
dinolingo app phone

Вивчайте Сербський в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Сербський на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

Сербський для дітей

DinoLingo є найбільшою в світі програмою для вивчення мови для дітей.
free-sample_video

Уроки Сербського

Діти почнуть вивчати Сербський, як тільки вони почнуть дивитися наші уроки Сербської мови, наповнені мультиками, сюрпризами та повторами. Вивчення Сербського для дітей є легким завдяки DinoLingo нагородам за навчання Сербського.

3-games.fw

Ігри на Сербській

Сербські ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як відповідність по пам'яті, клацніть і скажіть слово, колесо гри і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Сербської мови для вимірювання прогресу навчання Сербського. Онлайн Сербські ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Сербської мови.

culture-book

Історії на Сербській

Сербські історії для дітей включають в себе: байки, легенди, народні казки, класику та популярні історії з усього світу. Просто натисніть кнопку відтворення та насолоджуйтеся переглядом дитячих оповідань на рідномовній Сербської мові.

vocab-book

Аудіокниги на Сербській

Додатково, наша бібліотека Сербських книг також має більше 100 Сербських аудіокниг для дітей з функціями "читати разом" і "перекласти на англійську мову", тому діти можуть слухати аудіозаписи цих книг як Сербської, так і англійської.

8-storybooks

Книги на Сербській

Бібліотека Сербських книг нашім дітям є чудовим ресурсом для дітей, які вивчають Сербський. У нас є сотні книг Сербської для дітей, таких як світові класики, оповідання, казки та основні книжки з малюнками для початківців та просунутих учнів Сербської мови.

4-flashcards

Картки на Сербській

Наш розділ "Друк" містить 18 Сербських робочих аркушів від чисел до кольорів тощо. Він також включає в себе друкований словник тварин картинками, розмальовки, книги про діяльність, для друку графік прогресу і звіт, прапор Сербської і більше для веселих розваг на сімейних заходів.

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання
Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати.
testimonial1

Паул С.

Швидкі результати
Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Сербський Для шкіл і вчителів

Програма DinoLingo Сербської використовується як вдома, так і в школах. Сербський для дітей є прекрасним інструментом для вчителів для використання у своїх класах. Легко слідувати плани уроків, вікторини, робочі таблиці та щоденні звіти ідеально підходять для дошкільних закладів, початкових, середніх і середніх шкіл.
Please rate DinoLingo products and services
*NEW - Please rate