Словенський для дітей

Найкраща навчальна програма Словенського для дітей. Словенські уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Словенський.

dino-xxs
img_dinos

Як почати?

1 - Виберіть свій план
2 - Отримати негайний доступ
3- Почніть навчання
dinolingo app phone

Вивчайте Словенський в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Словенський на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

Словенський для дітей

DinoLingo є найбільшою в світі програмою для вивчення мови для дітей.

free-sample_video

Уроки Словенського

Наші Словенські уроки роблять навчання Словенської мови веселим для дітей. Діти почнуть вивчати Словенський, як тільки почнуть спостерігати Словенський уроки.

3-games.fw

Ігри на Словенському

Словенські ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як відповідність по пам'яті, клацніть і скажіть слово, колесо гри і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Словенської мови для вимірювання прогресу навчання Словенського. Онлайн Словенські ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Словенської мови.

8-storybooks

Книги на Словенському

Бібліотека Словенський дитячих книг - це великий ресурс для дітей, які навчаються або просто практикують Словенський. Від початківців до найсучасніших представлений широкий вибір Словенських книг для дітей, такий як світові класики, оповідання, казки та книжки з малюнками.

4-flashcards

Картки на Словенському

Надрукуйте 150 Словенських навчальних карт для дітей в одному файлі PDF. Від тварин та кольорів до автомобілів та багато іншого, ви можете легко завантажувати та друкувати флеш-картки на паперовому форматі. На кожній сторінці розміщено 10 флеш-карт, тобто всього 15 аркушів. Карткові ігри чудово підходять для вивчення Словенської мови для дітей.

Словенські відео навчання для дітей

Після перегляду навчальних відео Словенському кілька разів, більшість дітей починають говорити Словенські фрази типу; Привіт як ти? Добре, що це? Це, До побачення, і т.д. на Словенської мові.

Увагу

Увагу дитини захоплює використання всіх почуттів з симпатичними динозаврами, барвистими анімаціями та музикою, професійно розроблені та сконструйовані спеціально для створення основ для вивчення іноземної мови. Протягом програми Dino Lingo, інструменти та ресурси Словенського навчання представлені у відповідному віком та цікавій ігровій формі.

Повторення

Створюючи багату та привабливу середу навчання, діти незабаром почнуть органічний процес вивчення Словенської мови. Інтеграція техніки повторення сприятиме підвищенню впевненості та взаємодії дитини з кожною Словенської діяльністю. Спеціально спланований інтервал повторення вмикається і викликає розвиток пам'яті, що допомагає дітям говорити Словенської.

Результати

Dino Lingo використовує метод повного занурення, який дозволяє дітям негайно зануритися в процес навчання Словенського. Негайно захопивши їхню увагу і використовуючи техніку повторення і вікторини, тому діти заохочуються і раді розмовляти французькою мовою відразу, що ідеально підходить для всіх початківців.

responsive-devices-flat
Комп'ютери, планшети, телефони, смарт-телевізори

Дивіться в будь-який час, в будь-якому місці

Онлайн уроки Словенської мови, відео, ігри, пісні, історії, книги, друковані аркуші, картки тощо.

call-to-action-egg
ЗАРОБИТИ НАГОРОДИ

Ігрове навчання

Вивчення Словенської мови стає веселою пригодою для дітей з системою винагороди. Діти вилуплюють яйця динозаврів і отримують сюрпризні нагороди, заповнивши Словенські уроки, ігри та вікторини. Використовуючи необмежену силу дитячої уяви, а Словенські мультфільми розважають, коли вони навчаються. Діти вивчають Словенський, коли вони грають і коли вчаться говорити. Наш Словенський навчальний план включає базовий словник у наступних категоріях: Цифри, Кольори, Продукти харчування, Фрукти та Овочі, Предмети будинку, Частини тіла, Сім'я, Одяг, Транспортні засоби, Природа, Тварини, Алфавіт і Привітання Словенському.

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання
Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати.
testimonial1

Пол С.

Швидкі результати
Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Словенський Для шкіл і вчителів

Програма DinoLingo Словенської використовується як вдома, так і в школах. Словенський для дітей є прекрасним інструментом для вчителів для використання у своїх класах. Легко слідувати плани уроків, вікторини, робочі таблиці та щоденні звіти ідеально підходять для дошкільних закладів, початкових, середніх і середніх шкіл.

Про Dino Lingo®

Dino Lingo є найбільшою у світі програмою вивчення мови в дитячій категорії, що пропонує 52 мови. Розроблено компанією Dino Lingo Inc .; Флоридська та Нью-йоркська освітня технологічна компанія. 2010-2019 Всі права захищені.

Please rate DinoLingo products and services
*NEW - Please rate