Тагальський для дітей

Найкраща навчальна програма Тагальського для дітей. Тагальські уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Тагальський.

dino-xxs
img_dinos

Як це працює?

1- Потрібно завантажити додаток
2- Спробувати безкоштовний урок
3- Підписатися
dinolingo app phone

Вивчайте Тагальський в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Тагальський на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

Тагальський для дітей

DinoLingo є найбільшою в світі програмою для вивчення мови для дітей.
free-sample_video

Уроки Тагальського

Діти почнуть вивчати Тагальський, як тільки вони почнуть дивитися наші уроки Тагальської мови, наповнені мультиками, сюрпризами та повторами. Вивчення Тагальського для дітей є легким завдяки DinoLingo нагородам за навчання Тагальського.

3-games.fw

Ігри на Тагальському

Тагальські ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як відповідність по пам'яті, клацніть і скажіть слово, колесо гри і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Тагальської мови для вимірювання прогресу навчання Тагальського. Онлайн Тагальські ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Тагальської мови.

2-songs.fw

Пісні дитячі на Тагальському

Курс Тагальської мови для дітей включає в себе десять популярних Тагальських дитячих пісень з Філіппін, і кожна пісня представлена в барвистому відео.

culture-book

Історії на Тагальському

Тагальські історії для дітей включають в себе: байки, легенди, народні казки, класику та популярні історії з усього світу.

vocab-book

Аудіокниги на Тагальському

Бібліотека Тагальського також має більше 100 Тагальських аудіокниг для дітей з функціями "читати разом" і "перекласти на англійську мову", тому діти можуть слухати аудіозаписи цих книг як на Тагальському, так і англійському.

8-storybooks

Книги на Тагальському

Бібліотека Тагальських книг містить сотні Тагальських книг для дітей, таких як світові класики, оповідання, казки та основні книжки з малюнками як для початківців, так і для досвідчених учнів Тагальської мови.

4-flashcards

Картки на Тагальському

Тагальські картки включають в себе: тварин, кольори, цифри, транспортні засоби, природу, одяг та багато іншого.

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання
Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати.
testimonial1

Паул С.

Швидкі результати
Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Тагальський Для шкіл і вчителів

Тагальський для дітей є прекрасним інструментом для вчителів для використання у своїх класах. Легко слідувати планам уроків, вікторин, робочі таблиці та щоденні звіти ідеально підходять для дошкільних закладів, початкових, середніх і середніх шкіл.
Please rate DinoLingo products and services
*NEW - Please rate