Тайський для дітей

Найкраща навчальна програма Тайського для дітей. Тайські уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Тайський.

dino-xxs
img_dinos

Як це працює?

1- Потрібно завантажити додаток
2- Спробувати безкоштовний урок
3- Підписатися
dinolingo app phone

Вивчайте Тайський в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Тайський на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

Тайський для дітей

DinoLingo є найбільшою в світі програмою для вивчення мови для дітей.
free-sample_video

Уроки Тайського

Діти почнуть вивчати Тайський, як тільки вони почнуть дивитися наші уроки Тайської мови, наповнені мультиками, сюрпризами та повторами. Вивчення Тайського для дітей є легким завдяки DinoLingo нагородам за навчання Тайського.

3-games.fw

Ігри на Тайському

Тайські ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як відповідність по пам'яті, клацніть і скажіть слово, колесо гри і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Тайської мови для вимірювання прогресу навчання Тайського. Онлайн Тайські ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Тайської мови.

culture-book

Історії на Тайському

Тайські історії для дітей включають в себе: байки, легенди, народні казки, класику та популярні історії з усього світу. Просто натисніть кнопку відтворення та насолоджуйтеся переглядом дитячих оповідань на рідномовній Тайської мові.

vocab-book

Аудіокниги на Тайському

Додатково, наша бібліотека Тайських книг також має більше 100 Тайських аудіокниг для дітей з функціями "читати разом" і "перекласти на англійську мову", тому діти можуть слухати аудіозаписи цих книг як Тайської, так і англійської.

8-storybooks

Книги на Тайському

Бібліотека Тайських книг нашім дітям є чудовим ресурсом для дітей, які вивчають Тайський. У нас є сотні книг Тайської для дітей, таких як світові класики, оповідання, казки та основні книжки з малюнками для початківців та просунутих учнів Тайської мови.

4-flashcards

Картки на Тайському

Наш розділ "Друк" містить 18 Тайських робочих аркушів від чисел до кольорів тощо. Він також включає в себе друкований словник тварин картинками, розмальовки, книги про діяльність, для друку графік прогресу і звіт, прапор Тайської і більше для веселих розваг на сімейних заходів.

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання
Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати.
testimonial1

Паул С.

Швидкі результати
Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Тайський Для шкіл і вчителів

Програма DinoLingo Тайської використовується як вдома, так і в школах. Тайський для дітей є прекрасним інструментом для вчителів для використання у своїх класах. Легко слідувати плани уроків, вікторини, робочі таблиці та щоденні звіти ідеально підходять для дошкільних закладів, початкових, середніх і середніх шкіл.
Please rate DinoLingo products and services
*NEW - Please rate