Урду для дітей

Найкраща навчальна програма Урду для дітей. Урду уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Урду.

dino-xxs
img_dinos

Як це працює?

1- Потрібно завантажити додаток
2- Спробувати безкоштовний урок
3- Підписатися
dinolingo app phone

Вивчайте Урду в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Урду на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

Урду для дітей

DinoLingo є найбільшою в світі програмою для вивчення мови для дітей.
free-sample_video

Уроки Урду

Діти почнуть вивчати Урду, як тільки вони почнуть дивитися наші уроки Урду мови, наповнені мультиками, сюрпризами та повторами. Вивчення Урду для дітей є легким завдяки DinoLingo нагородам за навчання Урду.

3-games.fw

Ігри на Урду

Урду ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як відповідність по пам'яті, клацніть і скажіть слово, колесо гри і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Урду мови для вимірювання прогресу навчання Урду. Онлайн Урду ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Урду мови.

culture-book

Історії на Урду

Урду історії для дітей включають в себе: байки, легенди, народні казки, класику та популярні історії з усього світу. Просто натисніть кнопку відтворення та насолоджуйтеся переглядом дитячих оповідань на рідномовній Урду мові.

vocab-book

Аудіокниги на Урду

Додатково, наша бібліотека Урду книг також має більше 100 Урду аудіокниг для дітей з функціями "читати разом" і "перекласти на англійську мову", тому діти можуть слухати аудіозаписи цих книг як Урду, так і англійської.

8-storybooks

Книги на Урду

Бібліотека Урду книг нашім дітям є чудовим ресурсом для дітей, які вивчають Урду. У нас є сотні книг Урду для дітей, таких як світові класики, оповідання, казки та основні книжки з малюнками для початківців та просунутих учнів Урду мови.

4-flashcards

Картки на Урду

Наш розділ "Друк" містить 18 Урду робочих аркушів від чисел до кольорів тощо. Він також включає в себе друкований словник тварин картинками, розмальовки, книги про діяльність, для друку графік прогресу і звіт, прапор Урду і більше для веселих розваг на сімейних заходів.

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання
Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати.
testimonial1

Паул С.

Швидкі результати
Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Урду Для шкіл і вчителів

Програма DinoLingo Урду використовується як вдома, так і в школах. Урду для дітей є прекрасним інструментом для вчителів для використання у своїх класах. Легко слідувати плани уроків, вікторини, робочі таблиці та щоденні звіти ідеально підходять для дошкільних закладів, початкових, середніх і середніх шкіл.
Please rate DinoLingo products and services
*NEW - Please rate